Yemekhane Ses Yalıtımı

Yemekhane Ses Yalıtımı: Ses yalıtım uygulamalarının yapıldığı bir diğer alanda yemekhanedir. İnsanlar rahat ve sakin bir ortamda yemek yemek isterler. Yemek yiyenlerin rahatsız olmaması için ve yemekhanenin kalitesini arttırıp insanları memnun etmek için ses yalıtımı yaptırmalısınız.

Ses yalıtım alanında tecrübesiyle ve profesyonel çalışma yapan Albayrak Yapı ile iletişime geçiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri; Akustik ses yalıtım malzemelerinde en fazla verim sağlayan süngerlerimiz; yumurta ses yalıtım süngeri, bondex ses yalıtım süngeri, piramit ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, rebounded ses yalıtım süngeri, firex ses yalıtım süngeridir.
Yumurta Ses Yalıtım Süngeri; Restoran, market, kahvehane, cafe, sinema odaları, toplantı odaları, kayıt stüdyoları gibi mekanlardaki akustik için etkili bir ses yalıtım malzemesidir.

 

Bondex Ses Yalıtım Süngeri; Her alanda her malzemenin yanında kullanılabilecek bir üründür. Kapalı gözenekleri sayesesinde ısıya karşı etkilidir. Otomotiv sektöründe tampon, takoz malzemesi olarak kullanılan bondex ses yalıtım süngerleri cam sektöründe de cam ürünlerininin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılmaktadır.

Ses Yalıtımı ve Akustik Paneller Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.: 0216 487 00 61