UR Serisi Cam Sundurma

UR Serisi Cam Sundurma:Kapı ya da pencere önüne gelen ufak çatılara sundurma denir. Sundurmalar UV. ışınlarını %100 filtreleyerek gün ışığını içeriye almaktadır.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​​

 Genelde sundurmalar cam sundurma olarak talep edilmektedir. Günümüzde en çok uygulanan yerler ise kapı önü ve pencere önüdür. Görüntüsüyle dekorasyonunuza eşsiz bir renk katarak muhteşem bir görüntü sergileyebilirsiniz. Albayrak Yapı olarak UR Serisi Cam Sundurmaların hem uygulamasını hem de satışını yapmaktayız. Eğer sizde dekorasyonunuza renk katıp kalitenizi arttırmak istiyorsanız bizimle. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uygulandığı alanda zararlı güneş ışınlarını gibi doğa olaylarından etkilenmeyip hiç bir. Şekilde uygulandığı alanın solmasına izin vermez ve korur. Cam sundurmaların üretimini yaptığımız gibi sundurma ayaklarının üretimini de yapmaktayız. Yapmış olduğumuz ayaklar cnc kesim olup ferforje ayaklardır. Ferforje ayakların üretiminde sizin belirlediğiniz modellerde. Üretimini yaparak isterseniz satışını isterseniz uygulamasını yapmaktayız.

 

Sık Sorulan Sorular​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :