T Serisi Cam Sundurma

T Serisi Cam Sundurma:Herhangi bir geçitin ya da bir kapının dış kısmına gelecek şekilde uyarlanan en az bir kişinin içerisinde. Durabileceği boyutlarda ayarlanan ve olumsuz hava şartlarından uygulandığı alanı ve uygulandığı.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​​

 Alandaki eşyaları koruyan, solmalarını engelleyen ufak çatılara sundurma çatı denir. Sundurma çatılarda günümüzde en yaygın olarak kullanılan sundurma ise cam sundurmadır. Cam sundurmaların görünümüyle dekorasyonunuzu zenginleştirmiş olursunuz. Albayrak Yapı olarak T Serisi Cam Sundurmaların satışını ve uygulamasını yapmaktayız.

T serisi cam sundurmalar eşsiz bir görünüme sahip olup. Uygulanan alanın dekorasyonuna renk katıp, zenginleştirmektedir. Zararlı güneş ışınlarını %100 kesip normal gün ışığını içeriye almaktadır. Cam sundurma üretimi gibi ayakların üretimide firmamız tarafından cnc kesim olarak yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz ferforje ayaklar istediğiniz modelde imal edilmektedir.

Sık Sorulan Sorular​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :