Sundurmacı

Sundurmacı ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT bünyesinde kurulan. Sundurma ve gölgelendirme hizmetleri veren bir firmadır. Proje bazlı sundurma ve verandalar dan, hazır sundurmalara portatif sundurmalar.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

 Dan pratik sundurmalara kadar sundurma diyince akla gelen her uygulama ve. Ürün satış hizmeti verilmektedir. Sundurmaci.net sitesinde daha çok pratik sundurmalara ağırlık verilmektedir. Sundurma hakkında daha fazla bilgi sitemizi ziyaret ediniz…  

 Pratik Sundurma: Çelik galvaniz taşıyıcılı, polikarbon kapatmalı ürünlerimizin en büyük. Özelliği istediğiniz yere uygun autocad çalışmalarımızla standart ölçü olmadan. İstenilen yere uygun ölçülerde,istediğiniz modelde çalışmalarımızın olmasıdır. Çelik galvaniz kanatların olması dayanıklılık ve uzun ömürlülük arz etmektedir. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Sundurma lar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Sık Sorulan Sorular​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :