Sundurma Çatı

Sundurma Çatı; Bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir. Sundurma çatılar kapı önlerini ve giriş kısımlarını güneş ışınlarından, kötü hava koşullarından ve tüm dış etmenlerden korumaktadır.

Sundurma Çatı Görselleri

Bahçe Kapısı Sundurma; Bahçe kapısının dış tarafına uyarlanan bahçe kapısı sundurmalar teknik özelliklerinin yanı sıra dekoratifliği sayesinde de dekorasyonunuzu zenginleştirir şık bir görünüm sağlar. Tecrübeli olan profesyonel ekiplerimiz ile birlikte montaj hizmetini İstanbul ve çevresinde vermekteyiz.

Satış hizmetini ise anlaşmalı kargo şirketimizle cuzi bir miktara yapmaktayız. Model ve renk bakımından zengin olan sundurmalarımızın ayakları cnc kesim ferforjedir. Ferforje ayaklarımızın dekoratifliği sayesinde sundurmalar ortaya eşsiz bir görüntü çıkartmaktadır.

Sundurma Çatılar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72