Çatı Sistemleri

Sundurma Çatı

Sundurma Çatı; Bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar. Yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Sundurma Çatı Görselleri

Bahçe Kapısı Sundurma; Bahçe kapısının dış tarafına uyarlanan bahçe kapısı sundurmalar teknik özelliklerinin. Yanı sıra dekoratifliği sayesinde de dekorasyonunuzu zenginleştirir şık bir görünüm sağlar. Tecrübeli olan profesyonel ekiplerimiz ile birlikte montaj hizmetini İstanbul ve çevresinde vermekteyiz.

Satış hizmetini ise anlaşmalı kargo şirketimizle cuzi bir miktara yapmaktayız. Model ve renk bakımından zengin olan sundurmalarımızın ayakları cnc kesim ferforjedir. Ferforje ayaklarımızın dekoratifliği sayesinde sundurmalar ortaya eşsiz bir görüntü çıkartmaktadır.

Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.

Doğal ışığı kullanarak aydınlık mekanlar yartmak amacıyla tercih edilir. Albayrak şeffaf çatı kaplama sistemleri ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından. Etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz.

Sundurma Çatı Uygulamaları ve Görselleri

Sık Sorulan Sorular​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :