Şeffaf Çatı

Şeffaf çatı  ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz. Şeffaf çatılar ile artık gökyüzüyle, yıldızlarla iç içesiniz. Şeffaf çatılar oldukça kolay uygulanabilir. Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir.

Doğal ışığı kullanarak aydınlık mekanlar yartmak amacıyla tercih edilir. Şeffaf çatılar ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz. İstenilen renkte boyanabilen alüminyum bağlantı profilleri ile çatınızda tam bir sızdırmazlık sağlar. Şeffaf çatılar hakkında detaylı bilgiyi Seffafcati.net sitesinden edinebilirsiniz.

Firma yetkililerimiz tarafından sunum ve keşif yapılan şeffaf çatılarınız tekliflendirme aşamasından sonra tarafınızın onayı şeklinde, çatılarınıza en uygun biçimde gereken izolasyon garantili şekilde gerçekleştirdikten sonra tarafınıza teslim edilir.

Şeffaf Çatı Görselleri

 

Şeffaf Çatılar Hakkında Daha Fazla Bilgi için: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir