Çatı Sistemleri

Şeffaf Çatı

Şeffaf çatı  ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz. Şeffaf çatılar ile artık gökyüzüyle, yıldızlarla iç içesiniz. Şeffaf çatılar oldukça kolay uygulanabilir. 

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun. Yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir. Doğal ışığı kullanarak aydınlık mekanlar yartmak amacıyla tercih edilir. Şeffaf çatılar ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden. Ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz. İstenilen renkte boyanabilen alüminyum bağlantı profilleri ile çatınızda tam bir sızdırmazlık sağlar. Şeffaf çatılar hakkında detaylı bilgiyi Seffafcati.net sitesinden edinebilirsiniz. Firma yetkililerimiz tarafından sunum ve keşif yapılan şeffaf çatılarınız tekliflendirme aşamasından sonra. Tarafınızın onayı şeklinde çatılarınıza en uygun biçimde gereken. İzolasyon garantili şekilde gerçekleştirdikten sonra tarafınıza teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :