Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı: Reji odalarında akustik ses düzenleme eko ve yankı engelleme uygulamalarıyla birlikte ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz. Bazı büyük stüdyolarda ışık reji ve kamera kontrol, hatta resim kayıt da bu odada bulunabilir. Reji odasında stüdyoda bulunan kameralar için birer monitör bulunur.

Ayrıca banttan okunacak her görüntü için bir monitör, dışarıdan yapılan bağlantıları görmek için birer monitör, altyazı cihazının monitörü ve çıkışı seyretmek için monitör ve yayını seyretmek için de televizyon monitörü bulunur. Bu nedenle monitör sayısı oldukça fazladır ve bir kumanda odası olarak ilk gören üzerinde etkili bir izlenim bırakır.

Reji Odası Ses Yalıtımı Nedir?

Tavan ve duvarlarda uygulanarak ses yalıtımı ve akustik düzenlemeyi sağlamaktadır. Yumurta formatlı ses yalıtımlı kapı süngerlerimiz düz veya kendinden yapışkanlı olarak kullanılmaktadır. Nemden etkilenmeyen yumurta süngerlerimiz küf tutmaz. Esnek ve kolay uygulanılabilir olma özelliği ile tercih edilmektedir.

Ses Yalıtım Özellikleri

Kalınlıkları 4 cm / 5 cm / 6 cm / 7 cm olup yanmaz özelliğine sahiptir. Stüdyo odası, dinleme odası, disco, bar, müzik odası, düğün salonu, konferans salonu, oditoryum, atış poligonları, tiyatro salonu, reji odaları, ofislerde, bateri odası, prova odası, sinema salonu, performans odası gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Ses Yalıtımı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72