Pratik Sundurma

Pratik Sundurma: Bir diğer ismiyle hazır sundurmalar kapı ve pencere üzeri kötü hava koşullarına ve güneşten. Korunmak için yapılan kapatma sistemleridir. Pratik sundurmalar taşıyıcı kolanlar üzeri. Polikarbon ile montajı eklenerek son halini almaktadır.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Bunun sebebi polikarbonun UV. ışınlarını en iyi şekilde kırması ve darbelere karşı daha dayanıklı olmasıdır. Standart ölçülerde üretimini yaptığımız bu sundurmalar haricinde özel ölçülere göre de imalat yapmaktayız. Pratik modüler sundurma serilerimiz Ferforje Serisi, Selçuklu Serisi, Çakıl Taşı Serisi. Modern Serisi, Lale Serisi ve Osmanlı Serisi olmak üzere 6 farklı modelde özel üretim yapmaktayız.

Ferforje ve Lale Serisi Sundurmalar

Taşıyıcı kolonlarında tribal desen kullandığımız sundurmalar estetik ve dekoratif bir görünüm sağlar. Tamamen özel üretim olduğundan sundurmanın ölçüleri isteğe göre değişmektedir. Ürün malzemesi diğer sundurmalarda da olduğu gibi CNC kesim metaldir.

Selçuklu ve Osmanlı Serisi Sundurmalar

Firmamız tarafından üretimi yapılan cam, polikarbon ve pleksi glass için ideal olan pratik. Sundurmalar; yıldız desenleri ile uygulandığı alanlarda estetik bir görünüm sağlar. Bu serinin bir çok müşteriye özel seçeneği mevcuttur. Bunlardan en önemlisi istediğiniz ölçü ve renkte çok kısa sürede üretiminin yapılmasıdır.

Modern Serisi Sundurmalar

Estetik, dekoratif ve pratik olan modern serisi sundurmalar kapı. Ve pencerelerinizi zorlu hava koşullarından korumaya yardımcı olur. Elektrostatik boyalı metal taşıyıcı kolları ve 10 mm %100 UV korumalı polikarbonat panel ile hazırlanmıştır.

Çakıl Taşı Serisi Sundurmalar

Çakıl taşı serisi sundurmalar, kapı ve pencere önleri için portatif bir çözümdür. Modern görünüm ve şık dizayna sahiptirler. Bunun yanı sıra oldukça dayanıklıdır.

 

Sık Sorulan Sorular​​​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :