Polikarbon Pratik Sundurma

Polikarbon Pratik Sundurma: Pratik Sundurma kurulduğu yere tasarımıyla, yapınıza estetik değer katar ve doğal aydınlık oluşturur.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Vidalarına kadar monte edileceği alana özel ambalajı ile sevk edilen. Pratik Sundurma`nın çevreye zarar vermeden çabuk ve pratik montaj tekniği vardır. Bu özelliği ile kurulum aşamasında minimum rahatsızlık verir.

 

Polikarbon Sundurma Genel Özellikleri

Polikarbonların çok talep görmelerinin en büyük unsurlarından bir tanesi dayanıklılığı ve sağlamlığıdır. Sundurmalar uygulandığı alanı yağmur, kar gibi olumsuz doğa olaylarına karşı korumaktadır. Zararlı güneş ışınlarına karşı mukavimli olan sundurmalar uygulandığı alanın solmasını engeller ve korur. Albayrak Yapı olarak polikarbon sundurmaların montaj ve satış hizmetini vermekteyiz. Uygulama hizmetini İstanbul ve çevresinde. Verirken satış hizmetini Türkiye’nin her tarafına anlaşmalı kargo. Şirketiyle normal kargo fiyatının aksine cuzi bir miktara göndermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular​​​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :