Akustik & Ses Yalıtımı

Modern Akustik Panel Çeşitleri

Modern Akustik Panel Çeşitleri: Günümüzde modern teknoloji ile üretilmekte olan akustik panellerde. İki farklı alternatif üretim tarzı takip edilmektedir. Bunlardan birisi kumaş kaplı olan akustik panel olurken. Diğeri ahşap kaplamalı olan panellerdir. Her ikisinde de iç kısımda taş yünü levhalar kullanıldığından dolayı yoğun miktarda ses yalıtımı. Gerçekleştirilirken diğer tarafta ısı izolasyonuna da olanak tanımaktadır. Ayrıca taş yünü levhalarda yanmayan bir doku oluşturulduğundan dolayı pek çok yerde. Güvenlik bakımından da tercih edilmektedir.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​

Modern Akustik Panel Çeşitleri

Akustik ses yalıtımında alana ve kesmek istediğiniz sese göre farklı malzemeler kullanılmaktadır. Albayrak Yapı olarak ses yalıtımı alanında teknikerlerimiz ve ekiplerimiz sayesinde. Rakiplerimizin uyguladığı sisteme nazaran. %100 sonuçlar elde edebileceğimiz sistemler geliştirmiş bulunmaktayız. Ses yalıtımında Türkiye bayiliğini yapan firmamız teknik ekipleriyle birlikte. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

 

Akustik paneller kumaş kaplı olarak imal edildiğinde. İstenen renk alternatifleri kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu sayede dekoratif anlamda şık bir görünüm de oluşturulmaktadır. İç mekânın duvarlarında ve tavanlarında değişik tasarımlara olanak tanımakta olan akustik paneller sayesinde. Ses yalıtımı yapılırken dekoratif anlamda güzel bir görünüm de elde edilmektedir.

Sık Sorulan Sorular​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :