Kiremit Çatı Uygulamaları

Kiremit çatı uygulamaları sistem uygulamasında kullanılacak kiremit modeli belirlenmelidir. Hazırlanan çatı konstrük-siyonu (taşıyıcı) üzerine, kaplama veya çıtalama yapılır. Bu konstrüksiyon ahşap veya çelik olabilir. Çatının yüzeyindeki boşluklar veya pürüzler öncelikle yok edilmelidir. 

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Kaplamada, tahta/OSB levha kullanılır. Çatının taşıyıcı sistem elemanlarının kalınlıkları, aralıkları ve malzeme cinsine göre OSB kalınlığı seçilir. OSB montajlı çatıya, OSB?nin uçları taşıyıcı sistem elemanları. Üzerine gelecek şekilde yerleştirerek çelik vidalar veya çivi ile yapılır.

Membran Çatı Uygulamaları Nedir?

Uygulama yapılacak olan çatı, teras, temel, perde gibi su yalıtımı yapılacak olan alan için doğru membran seçimi. Ve uygulamasına dikkat edilmelidir. Düz veya %5?e kadar eğimli çatıların su yalıtımında iki kat membran (bituline) kulllanılması. Alt kat membranların cam tülü, ikinci katın polyester donatılı olması uygundur. membran tipinin seçiminde,yapının kullanım biçiminin özelliklerine ve iklim şartlarına göre hareket edilir. Firmamız çatı membran uygulama konusunda kalite ve hızlı hizmetten asla ödün vermeden. Siz müşterileri memnun etmektedir. Uygulama yapılacak yerin keşfi yapıldıktan sonra; gerektiğinde çatının inşaası veya tamiratı yapılıp. İsteğe bağlı olarak ısı yalıtımı yapılıp çift kat membran uygulanır.

Kiremit Çatı Uygulamaları ve Görselleri 

Sık Sorulan Sorular​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :