Çatı Sistemleri

Kenet Çatı

Kenet çatı sistemleri alüminyum, bakır, çinko gibi farklı metallerden oluşabilir. Kullanılacak bölgenin iklimsel özellikleri dikkate. Alındığından dolayı yıpranmalara karşı güçlendirilmiştir. İklimsel veya mevsimsel yıpratılmanın önüne geçmek adına pek çok katmandan oluşmaktadır.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.

Kenet çatı sistemleri uzaktan bakıldığında yekpare yani tek parça bir görünüm oluşturur. Bu görünüm çağdaş ve modern bir izlenim ortaya çıkarması açısından pek çok kişi ve kurum tarafından talep edilmektedir. 

Kenet çatı sistemleri aslında birbirine kenetlenen yani. Birbirine eklenen pek çok parçadan oluşmaktadır. Fakat herhangi bir vidalama işlemine gerek kalmadan birbirine monte edilebilir. Parçaların kullanılması tek parçadan oluşan bir çatı sistemi izlenimi oluşturmaktadır.

Kenet Çatıların Kullanım Ömrü

Çatıların bina üzerindeki ağırlığı arttırdığı bilinmektedir. Fakat kenet çatı sistemleri bina üzerinde ciddi bir ağırlık oluşturmaz. Bu sayede kolonlar üzerine ekstra yük binmesinin önüne geçmektedir. Birbirine harika bir şekilde kenetlenen parçalar arasından kar suyu, yağmur suyu veya toz sızması mümkün değildir. Ayrıca kenet çatı sistemleri iyi bir yalıtım sağlar. Ses ve ısı yalıtımına olan etkisi nedeniyle bina konforunu arttırmaktadır.

Kenet Çatının İmalat ve Montaj Aşamaları

Firmamız kenet çatı sistemleri alanında çözüm ortaklığı sunmaktadır. Alanında uzman mühendisler tarafından oluşturulan projeye uygun olarak çalışmalarını. Gerçekleştiren teknisyen ve ustalar hayalinizdeki çatı sistemine hayat vermektedir. 

Kenet çatı sistemi montajının tamamlanmasının ardından mühendis ve teknisyenler tarafından. Gerekli kontrollerin yapılarak ürünün teslim edilmesi sağlanmaktadır. Böylelikle herhangi bir kusur veya sorun ortaya çıkma ihtimali sıfıra indirilmektedir.

Kenet çatı sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımız. Üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sık Sorulan Sorular
Kenet çatıların avantajları nelerdir?
Kenet çatı sistemlerinin en büyük avantajlarından. Birisi de hemen hemen her alana uygulanabilir özellikte olmasıdır. Yüksek eğimli alanlar, fabrika çatıları, garaj çatıları gibi birbirinden farklı alanlara yüksek uyumludur. Bu sayede kullanım ağı oldukça yaygındır.
Kenet çatıların uygulamaları nasıl yapılmaktadır?
Pek çok çatı sistemine göre fiyat – performans ürünü olarak ifade edilebilir. Uygun fiyatlarla şık ve estetik bir çatıya sahip olunması mümkün hale gelmektedir. Ayrıca üretim aşaması da kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bu sayede en kısa sürede ürünün montaj işlemine başlanılarak teslime dilmesi mümkün hale gelmektedir.

Video: