Kapı Üstü Sundurma

Kapı Üstü Sundurma: Genellikle kapı üzerine uygulanılan bu pratik. Sundurmalar pencere, kepenk önü vs. yerlerede yapılabilmektedir. İstenilen sayıda yan yana monte edilebilmektedir. 

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​

Güneş ışınları, kötü hava koşullarından korunması yanı sıra şık tasarımıyla mekanınıza estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Standart ölçülerde ürettiğimiz Best Serisi bu sundurmalar 150x92x16 mm. ölçülerindedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için : 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz…

 

Genellikle kapı önlerine uygulanan sundurmalar uygulandığı alanı kar, yağmur ve zararlı güneş. Işınlarından korumakla kalmaz şık görünümü sayesinde uygulandığı alanın dekorasyonunu zenginleştirir.

Cam sundurma ve polikarbon sundurma olarak uyguladığımız sundurmalar model ve renk bakımından. zengin ürünler olup satışlarını ve montajlarını yaptığımız sundurmaların. Satış hizmetini anlaşmalı olan kargo şirketiyle birlikte ülkemizin. her tarafına normal kargo fiyatının aksine cuzi bir. Miktara göndermekteyiz. Montajını ise profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz tarafından İstanbul. Ve İzmir alanında yapılmaktadır.

 

Kapı Önü Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Sık Sorulan Sorular​​​​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :