Hizmetlerimiz

Çatı Konstrüksiyon Sistemleri

1990 yılında faaliyete başlayan firmamız Çatı Konstrüksiyon Sistemleri ile ilgili her türlü konuda sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sadece müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Gölgelendirme Sistemleri

Güneşin, rüzgarın, yağmurun olumsuz etkilerinden korunmak için kullanılan kapatma sistemleridir. Bu sistemlerde sundurma ve carport sistemleri yer almaktadır. Bulunduğunuz mekana en uygun sistemi sizinle birlikte seçip profesyonel ekibimiz ile anahtar teslim uygulamasını yapıyoruz.

Çatı Oluk Sistemleri

Çatılarda biriken suların dışarıya tahliye edilmesine yarayan bir sistemlerdir. Bakır, çinko, galvaniz ve titanyum çatı oluklarının ve yağmur iniş sistemlerinin ürün satışı ve anahtar teslim montaj hizmetlerini vermekteyiz.

Çatı Merdiven Sistemleri

Betonarme yada konstrüksiyondan oluşan bir merdivenin uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir sistemdir. Üretimini yaptığımız çatı merdivenleri kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. 

Açık Otopark Sistemleri

Albayrak Yapı, son zamanlarda ülkemizde açık otoparklar için gölgeleme ve sundurma gibi sistemlerde doğan ihtiyaçların profesyonel çözümlerden uzak amatör firmalar tarafından karşılanmaya çalışıldığı ve bu konuda ciddi sıkıntılar yaşandığı gerçeğini görüp, otomasyon ve yapı sistemlerindeki tecrübe ve alt yapısını kullanarak bu alanda çalışmalarını başlatmış ve çok kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında bir çok ciddi projeye imza atmıştır.