Güvenli Konutlar İçin Çelik Çatı

Bir yapının temeli ne kadar önemliyse yapılan binanın çatısı da bir o kadar önemlidir. Günümüzde deprem gerçeğini göz önünde bulundurursak çatının önemi bir kat daha artmaktadır.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​​​​

 En çok tercih edilen çatılardan biriside çelik çatıdır. Çelik çatılar içeriğinde bulunduğu demir ve çelik malzemeleri sayesinde dayanıklıdır ve güvenlik açısından da en iyi çatı sistemidir. Sizde konutunuzun veya iş yerinizin güvenli olmasını istiyorsanız Albayrak Yapı ile iletişime geçin.

Güvenli konutlar için çelik çatılar ikiye ayrılmaktadır. Yapının boyutuna göre hafif çelik ve ağır çelik çatı olarak adlandırılmaktadır. Ağır çelik çatılar fabrika gibi büyük yapılara uygulanırken hafif çelik çatı ise. Prefabrike, depo, atölye gibi ufak olan yapılara uygulanmaktadır. Firmamız uygulamalarını sözleşmeli, projeli ve garantili yapmaktadır. Yaptığımız uygulamaları referanslarımız ya da uygulamalarımız kısmından görebilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :