Akustik & Ses Yalıtımı

Ekonomik Akustik Panel Çeşitleri

Ekonomik Akustik Panel Çeşitleri: İç mekânların yalıtımı noktasında akustik panel kullanmanın en büyük avantajı. Akustik panelin de monte bir yapıya sahip olmasıdır. Kolaylıkla taşınabilen akustik paneller hafif olması sebebiyle. Metrekareye çok az miktarda yük bindirdiğinden dolayı duvarın ve tavanın ömrünü uzatmaktadır.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​

Ekonomik Akustik Panel Çeşitleri

Ayrıca boya gerektirmeyen yapısı sayesinde iç mekândaki boya. Masrafını azaltmakta olan akustik panel fiyatları ile de yüz güldürmektedir. Üretmekte olduğumuz akustik paneller sadece duvar ve tavan kısmında değil. Aynı zamanda paravan, masa seperatörü olarak da kullanılabilmektedir. Hatta son dönemin moda ürünleri arasında yer alan yüzer tavan panelleri. De yine firmamız tarafından üretilen akustik panel malzemelerinden elde edilmektedir.

Ağır Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

İçerisinde bulunan malzemeler sayesinde ses yutma özelliğine sahip etkili bir üründür. Sesin türüne ve şiddetine göre çeşitli varyasyonlar ile uygulanmaktadır. Genellikle sesin çok yüksek olduğu, şiddetli olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayıları oldukça düşüktür. Jeneratör odası, asansör odası, hidrofor odası, stüdyo, akustik oda. Makina dairesi, kazan dairesi, komperasör odası, hastahane emer. Odası, müzik odası, asansör dairesi, enstrüman çalgı odası, piyano odası, bateri odası, tekne motor. Kabini gibi şiddetli seslerin olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video