Çatı Oluk Tamiri

Çatı Oluk Tamiri: Çatınızın yağmur oluğunda zamanla biriken kum,toprak,yaprak yağmur oluklarını tıkamakta ve suyun tahliyesini engellemektedir. Çatınızın yağmur oluğunu temizleyip, izolasyon yaparak sorunsuz olarak ilk günkü haline yeniden döndürüyoruz.

Çatı yağmur Oluklarının birleşen yerlerindeki çatlamaların ve deliklerin meydana getirdiği sorunlara karşı garantili şekilde kesin çözüm olaraktamirini ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz.

Yağmurun yağmasıyla birlikte konutlarda da birtakım sorunlar meydana gelmeye başlar. Karşılaşılan bu sorunların en başında çatılardan akan yağmur sularının içerideki önemli elektronik cihazlara damlaması. Evi kirletmesi ve aynı zamanda evdeki sıcağı da önlemesidir. İşte bu durum dikkate alındığı zaman çatı oluk sistemine yönelik olarak verilen temel hizmetler ile çatıdaki aksaklıklar, su sızıntıları ve benzeri tüm sorunların ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.

Tümüyle bu noktalara yönelik olarak değerlendirilerek çatılardaki oluk tamiratının yüksek hassasiyete dayanan noktalarla anında çözüme kavuşturulduğu ve tamamen kapsamı genişletilmiş olarak üst düzey niteliklere dayanan çatı oluk sistemleri geliştirilmiştir.

 Standart Çatı Oluk Tamiri ve Tadilatı

Standart oluk sistemi ile çatıdaki tüm sorunların ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Çatı kaplama, çatı restorasyonu ya da örtü sistemlerinin tümüyle dikkat çeken tüm unsurları dikkate alınarak her anlamda standart oluk tamiratına yer verilmektedir. Standart oluk sistemleriyle çatı aktarma, panjurların yenilenmesi, panjur restorasyonu veya tadilatı gibi tüm işlemler bütün hızıyla yürütülmektedir. İşte tüm bunlar da kaliteden kesinlikle ödün verilmeden profesyonelce yerine getirilmeye devam edilmektedir.

Eksiz oluk tamiratı

Çatı kaplama ve çatı tamiratı hizmetlerine dönük olarak eksiz oluk sisteminin bütün yönleriyle dikkat çeken özellikleri vardır. Her anlamda dikkate değer noktalar değerlendirildiği zaman eksiz oluk tamiratının yapılmaya devam edildiği ve bu yolla yağmur sularının önlenmesi noktaları ile dikkate alınan gelişmelere dayalı olarak hizmetler verilmektedir. Bütün bu hizmet anlayışı doğrultusunda değerlendirilerek eksiz oluk sistemi sadece yağmur sularının değil bununla beraber kar sularının da yol açtığı sorunları önlemede gayet kaliteli bir sistem olduğu dikkate değer yönler arasında gelmektedir.

İşte bütün bu yaklaşımlara yönelik olmak üzere getirilen unsurlarla tamamen kaliteli, tamamen kendine has unsurlarına yönelik olarak sistemler verilerek eksiz oluk sisteminin önde gelen özellikleridir. Başlı başına verilen çatı oluk tamiri hizmetlerinde galvaniz malzeme kullanılarak ortaya tamamen profesyonel yaklaşımlar konulmaktadır. Bu profesyonel yaklaşımlar doğrultusunda değerlendirilerek dünden bugüne kadar süreklilik teşkil eden tüm noktalar bakımından düşünülerek eksiz oluk sistemlerinin her anlamda çatı kaplama ya da aktarma hizmetlerinin öne çıkanlarından olduğu bilinen özellikler arasında yer alır.

Çatı Oluk Tamiri Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi için; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72