Çatı Oluğu

Çatı Oluğu

Çatı, binanın üst yüzeyinde bulunan yağmur sularını binaya zarar vermeden. Tahliye etmeye yarayan bir sistemdir. Çatı kenarlarında bulunan oluk sistemleri.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.

Binanın yapısı ve binanın bulunduğu bölgenin yağmur yağma sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Çatı kenarları için genel olarak iki sistem kullanılmaktadır. Bu sistemler, asma oluk ve gizli oluk olarak isimlendirilmektedir.

Çatı Oluk Çeşitleri Nelerdir?

Çatı olukları binanızın çatı saçak kısmına gelmektedir çatının hacmine ve eğimine göre uygulanır, montaj yapılır. Yağmur suyunu taşıma amaçlı uygulanan çatı olukları. Çinko oluk, eksiz oluk, galvaniz oluk, bakır oluk, çekme oluk, asma oluk çeşitlerimiz mevcuttur. Firmamızın yapmış olduğu çatı oluklarının 5 yıl firma garantisi vardır.

Albayrak Yapı İnşaat olarak oluk alanında tecrübemiz ve kullandığımız. Malzemelerle kısa bir süre içerisinde rakiplerimize fark attık. Bu farkı hem uygulamalarımızda hem de fiyatlarımızda görebilirsiniz.

Telefonlarımız 24 saat hizmetinize açıktır. Gerek temin edebilirsiniz gerekse uygulamasıyla birlikte biz yapabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video: