Akustik Paravan

Akustik Paravan: Sesin yoğun olduğu yerlerde istenilen şekilde uygulanabilen bu paravanlar; Kullanılacak olan mekanda dekoratif bir çözüm ve ses akustiği sağlamaktadır. Çeşitli renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

 

Akustik Paravan Çözümleri

Genellikle ofis ve çalışma alanlarında kullanılan akustik ve ses yalıtım çözümlerinden olan bu paneller 60 ve 70 DNS yoğunluktadır. İstenilen ölçülerdede üretilmekte olup standart ölçüleri 40×100 cm’dir.

Akustik Paravanın Özellikleri

Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtım malzemesi olan firexpan kauçuk sünger tavan, zemin, duvar ve tüm metal, ahşap, cam, seramit yüzey titreşim kaynaklı seslerin yalıtılmasında kullanılılmaktadır. Ses yalıtımına ihtiyaç duyulan her alanda firexpan kauçuk ses yalıtım süngerleri kullanılabilmektedir. Albayrak Yapı olarak firexpan kauçuk süngerlerin satış ve uygulama hizmetini vermekteyiz. Satışında anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle normal kargo fiyatının aksine cuzi bir miktara Türkiye’nin her tarafına göndermekteyiz. Uygulaması ise İstanbul ve çevresinde profesyonel olan tecrübeli ekiplerimizle birlikte yapmaktayız.

Paravanlar alüminyum çerçeveler içerisinde basotect sünger (ürün hakkında bilgiyi siteden ulaşabilirsiniz.) kaplı paneller olup dış kaplama malzemesi akustik kumaşlardan yapılmaktadır.

Ayrıca firmamız bu kadar özelliği bir arada barındıran bu panellerin yanı sıra sınırsız renk ve desen avantajıda sunmaktadır. Paravanlar Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz.