Akustik Panel Fiyatları

Akustik Panel Fiyatları: Şehir hayatının kalabalıklaşması sebebiyle artık binalar iç içe yapılmakta, bu noktada en büyük problem ses izolasyonu olmaktadır. Özellikle çok katlı olan binalarda veya işyerleriyle komşuluk yapmakta olan konutlarda ses yalıtımı yapılması oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız ürün kataloğunda bulunan akustik paneller son derece modern çözümler olarak beğenilmektedir.

Bondex Ses Yalıtım Süngeri: Ses yalıtım malzemeleri arasında seste en etkili vibrasyona sahiptir. Akustik düzenlemelerde kullanılan bondex ses yalıtım malzemesi şap altında da başarılı bir yalıtım malzemesidir. Bondex genellikle ağır kurşun bariyer ile birlikte kullanılmaktadır. Bariyerli bondex süngeri uygulandığı alanda üstün performans göstermektedir. Bu ikili yüksek frekanslı sesleri kesmek için kullanılmaktadır.

Bondex süngerlerin kalınlıkları 2,5 cm / 4 cm / 5 cm / 6 cm / 7 cm’dir. Elastik yapılı ve hafif bir malzemedir. Havalandırma kanalları, mekanik daireler, jeneratör odaları, tekne kabini, yat motoru, komperasör kabini, disco bar, restoran, sinema salonu, toplantı salonu, müzik odası, tavan, duvar bölme, fabrika, hidrofor odaları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Değişik frekanslardaki ses dalgalarının duvar ve tavana çarpıp rezonans oluşturmasının önüne geçebilmek için modern teknolojilerle üretmekte olduğumuz akustik paneller maksimum seviyede ses yalıtımını gerçekleştirmektedir. Ayrıca ses yalıtımını gerçekleştirirken iç ortamdaki sesin daha dengeli bir şekilde dağılmasını sağladığından dolayı özellikle sinema, tiyatro gibi yerlerde tavan veya yan cephe kaplaması olarak da kullanılabilmektedir.