Akustik Kumaş Panel

Akustik Kumaş Panel: Akustik kumaş panelleri gürültülü ortamların yanı sıra stüdyo ve kayıt odalarında akustik çözümler de sunan bir üründür.

Aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı olan akustik özellikli kumaşlar panellerin ön kısmında kullanılmaktadır. Model ve renk seçenekleri zengin olan kumaşlarımız kapladığımız panellerle birlikte hem işlevi açısından hem de görüntü açısından tercih edilen ses yalıtım ürünüdür.

Kullanım Alanları

Tiyatro, nikah salonları, sinema salonları, konferans salonları, restoranlar, avmler, radyo ve tv santralleri, diskolar, çağrı merkezleri, bürolar, ofisler, yogo salonları, atış poligonları, call centerler, bowling salonları, buz pistleri, operalar, müzik stüdyoları, hobi odaları, fitness salonları, kuaför salonları, eğlence mekanları, otel odaları, plaza lobileri gibi sesi kesmek ve dekoratifliği sayesinde tercih edilmektedir.

Akustik paneller alüminyum ve ahşap çerçevelerden imal edilmededir. Panellerin iç kısmında kullandığımız malzemeler yüksek yoğunlukta bir sünger olan basotect ve kauçuk esaslı ses bandıdır.

Akustik Kumaş Panel Nasıl Üretilir?

Bacotect İSO9001 ve TÜV Sertifikalı Avrupa standartlarına uygun alev almaz bir üründür. Panelin dış kısmındaki kaplama malzemesi akustik özellikli A ve B1 sınıfı kumaşdan imal edilmektedir.

 

Akustik Paneller Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat İçin.: 0 (216) 487 00 61 – 0 (532) 624 96 72