Akustik Kapı

Akustik kapı normal bir kapının aksine uygulandıktan sonra mekandaki gürültünün dışarı çıkmasını yada içeri girmesini önleyen, oda akustiğini sağlayan kapılardır. Kapıların iç dolgu malzemeleri özel ses yalıtım malzemeleriyle imal edildiği için sesin yaklaşık %45’i kesmektedir. Buda gürültülü bir ortamda ciddi bir yalıtım olacaktır.

Akustik Panel Kapı

Yinede ses yalıtımı yapılan ortamlarda kullanılmasını önermekteyiz zira ses yalıtım ürünleri tek başına uygulandığında çoğu zaman istenilen sonuçları vermemektedir. Bunun sebebi ses kapı haricinde kriş yada duvardan ilerleyebilmektedir. Akustik kapılar hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için 0216 487 00 61’den bize ulaşabilirsiniz.

Akustik Kapılarda Kullanılan Ürün Özellikleri

Esnek ve kolay uygulanabilir olan piramit süngerler kalite ve uygun fiyatlarının yanı sıra üstün ses kesme özelliğine sahiptir. Uygulandığı alanın ses ekosunu dengeleyerek akustiği sağlar. Piramit süngerlerin renkleri sarı, kırmızı, gri ve siyahtır. Sertifikalı olan piramit süngerlerimiz birinci kalite hammaddeden imal edilmiştir. Restaurant, kayıt odaları, diskolar, ofisler, atış poliganları, kontrol kuleleri, havaalanları gibi mekanlarda ses yalıtımını sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır.

“Ses Yalıtımı Standarttır, Lüx Değil” dedik ve standart bir kapı dizaynını sizin için akustik hale getirdik…

www.akustikkapi.com