Açık Otopark Sistemleri

Açık Otopark Sistemleri

Açık Otopark Sistemleri: Arabaların bakım ve onarımı kadar onların tutulduğu ve bekletildiği garajlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu doğrultuda gece ve gündüz fark etmeksizin. Araçlarınızın tutulduğu garajların belli başlı kapatma sistemlerine entegre edilmesi. Araç güvenliği ve sağlığı açısından neredeyse hayati bir öneme sahiptir.

Bu içeriği Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz.​

Polikarbon Otopark Çatısı

Polikarbon otopark çatıları normal otopark çatısına göre polikarbon otopark çatısı şeffaflığının dışında %50 de ısı geçirmemektedir. Zararlı güneş ışınlarına karşı mukavimli olan polikarbon ile otoparklarınız daha güvende.

80/120 km./hz. rüzgar hızına karşı mukavemetli olup yer kaplamaz onun haricinde ayakları sayesinde de. Aracın manevrasına olanak sağlamaktadır. Polikarbon otopark çatısındaki yağmur olukları sayesinde ise otoparkınızın temiz kalır. Otopark çatılarının en çok tercih edileni polikarbon otopark çatılarıdır. Albayrak Yapı olarak bu çatıların uygulamasını yapmaktayız. Telefonlarımız 7/24 hizmetinize açık olup istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otopark Kapatma

Araçların dış etmenlerden korumak amaçlı yapılan uygulamalara otopark kapatma denir. Bu kapatmaları yaparken hem güvenlikli hemde görünüm açısından estetik olmasını hedeflemekteyiz. Açık otoparklarda uyguladığımız kapatma modelleri, çelik konstrüksiyon taşıyıcılı. Şeffaf kapatmalar yada ahşap carport kapatmalarıdır.

Şeffaf Kapatmalar

Taşıyıcı kolonları çelik’den imal edilmektedir. Uygulanacak olan kapatmanın statiği hesaplanarak farklı. Ölçülerde ve modelde kapatmalar uygulanabilmektedir. Kapatmanın en üst kısmında şeffaf çatı kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Bunlar polikarbonat levha, solid levha yada temper-lamine edilmiş camlardır.

Ahşap Carport Kapatmalar

Taşıyıcı kolonlar ve ara taşıyıcılar ahşaptan imal edilmektedir. Üst kısım çatı kaplama malzemeleri kullanılarak kapatılmaktadır.

Otopark Çatı Uygulamaları

Garaj yada otopark çatısı mı yaptırmak istiyorsunuz? Hemen bizi arayıp isteklerinize ulaşabilirsiniz. Amatör ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm. Çalışmalarla otopark çatılarında hizmet etmeyi amaçlamıştır. Kısa sürede yaptığımız otopark çatı sistem çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinen firmamız kalite ve güvenin adresi olmuştur.

Firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına. Devam etmektedir.Otopark için genellikle çift kanat taşıyıcılı. Veranda tarzında kapatmalar yada standart yapılı olarak tercih edilmektedir.

Carport Otopark Çatısı

Carport açık otopark araç koruma sistemi anlamına gelmektedir. Özellikle kapalı otopark alternatifi olmayan. Yerlerde pratik kesin bir çözüm olarak görülmektedir. 80/120 km/hz daki sert rüzgarların olduğu yerlerde bile güvenle kullanılabilmektedir. Araç sayısına ve otopark alanına göre de çoklu olarak düzenlenebilmektedir. Bulunduğu alana ise çağdaş ve estetik bir görüntü katar.

Carportta en çok polikarbon tercih edilmektedir. Carport otopark çatısını Albayrak Yapı olarak uygulamasını ve tamirini yapmaktayız.

Açık Otopark Sistemleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular​​

Accordion #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Accordion #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Video :